ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ САЙТОМ

администрация ТОН

На головній сторінці сайту розміщені основні напрямки нашої діяльності з тематичними фото, нижче — історія нашого підприємства.
Натискаєте на ФОТО чи НАЗВУ НАПРЯМКУ і відкривається довга сторінка, де представлена інформація про місце розташування виробництва, вироби які пропонуються із характеристиками та фото.

Більшість ФОТО виробів можливо збільшити — просто натискайте на фото. 

Актуальні ціни відображено блакитним кольором, але, з огляду на загальну нестабільність, просимо уточнювати інформацію за телефонами. Реальна ціна, за фактом Вашого звернення, може відрізнятися як в більшу так і в меншу сторону, в залежності від обсягу замовлення, фінансових умов і рекомендацій.

У верхній частині сайту є закладки, де представлено інструкції та технічна документація до деяких машин та обладнання, а також інформація про доставку товару до Вашого господарства. 

Де би Ви не знаходилися у межах сайту, переміщуйтеся до низу і до верху сторінки, використовуючи «мишку» або вертикальний курсор «бігунок» з правого боку сайту. Відкривши інструкцію або роздивляючись фото, щоб повернутися назад — тисніть на загальну кнопку НА ПОПЕРЕДНЮ СТОРІНКУ, яка знаходиться, як правило, у верхньому лівому кутку екрана Вашого комп’ютера.

У верхній та лівій боковій частинах сайту розташовані телефони відділу продаж. Маючи запитання, використовуйте телефони для оперативного зв’язку з нашими фахівцями, які допоможуть Вам отримати відповіді для прийняття вірного рішення.

ДЯКУЄМО ЗА ВАШУ УВАГУ!

 

Добавить комментарий

Научно-производственное предприятие "ТЕХНОЛОГИИ, ОБОРУДОВАНИЕ, НАЛАДКА"